Hiruhenari

Forum klanu Hiruhenari

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-10-16 12:48:39

Ragrin

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-16
Posty: 3
Punktów :   
Krąg postaci: 33
Profesja: kowol

Ragrin, z klanu Brodatych Szczelców!

<Do sali wchodzi brodata, niska postać w grubym, ośnieżonym płaszczu. Po wcześniejszym otrzepaniu się ze śniegu zrzucił korzuch na ziemię i pewnym krokiem wyszedł na środek sali>
- Jam jest Ragrin, z krasnoludzkiego klanu Brodatych Szczelców! Zwrocom się do wos z szanowną prośbą o dołączenie do zacnego Bracstwa Hiruhenari! Ponod me strzeleckie umiejętności ystem tyż kowolem. Z racji niskiego kręgu nie potrafie wiele, nu ale szybko ida w góre. Ino wcześniej musze opchnąć te pirnuńskie cukierasy, co je na rynku sprzedoje. Za bardzo nie wim co mom wom powidzieć, ale zaczne, że nojwinkszą mojom zaletom jest mojo skromność, winc nie będe sie przechwoloć. Trudno jednok nie wspomnieć, że jestem wyśmienitym poetom, oraz duszom towarzystwa! Jako żem z zacnej rodziny Brodatych Szczelców używam broni strzeleckiej, mom nadzieje że mi się nie znudzi i byde w tym trwoł. HrHr. Lubim dobrze zjeść, chlapnąć gorzały czy wciągnąć tabaki. Bywało, że grołem w kości w Dion, ale to za downych lot ino jak były w u lali w sklepie. Wniose do wos całkiem dużo bo przedewszystkim kowola, co byndzie kuł za cene samego wyrobu, ale nie o piniondzach przybylem tu godoć! Z racji, żem krasnolud z zacnego klanu Brodatych Szczelców cenie se honor i nie dam obrażać nikogo z przyjaciół. Noturolnie służe tyż pomocą w każdej chwili, ino żeby nikt mi nie zowrocoł zbyt czynsto dupy <śmieje się rubasznie podnosząc brwi>
Szanowne Panie i Panowie, czykam na waszom odpowiedź i mam nadzieje zgodę.
<lekko szepcze> A jaka gorzałka sie u wos znajdzie? <usmiecha sie serdecznie i niewinnie rozglądając się w poszukiwaniu miejsca do siedzenia>


Piszę poprawnie po Polsku, to ino gro.

Offline

 

#2 2008-10-16 16:14:36

Erolendil

Administrator

3182248
Zarejestrowany: 2008-09-29
Posty: 25
Punktów :   
Krąg postaci: 63
Profesja: Spellsinger

Re: Ragrin, z klanu Brodatych Szczelców!

<uniósł głowę znad stołu zawalonego papierami i spojrzał na krasnoluda, po czym się lekko uśmiechnął> Taak my już rozmawiali hrhr, nu nu przemowa całkiem całkiem, chyba nie mam o co pytać <zaśmiał się>
Jeśli o mnie chodzi to nie mam nic przeciw...<spogląda na śpiącego w kącie Averlona> on chyba też...
<podszedł do krasnoluda i wręczył mu herb> Witaj wśród nas Ragrinie z krasnoludzkiego klanu Brodatych Szczelców <uśmiechnął się>
I do zobaczenia na szlaku.. <powoli odszedł w stronę wyjścia jednak przed samym wyjściem się zatrzymał jeszcze> A...co do wódeczki....Chyba się znajdzie..hrhr zajrzyj do karczmy <mrugnął i wyszedł>


...dróg jest wiele...wyborów nieskończoność...śmierć jest najlepszym wydarzeniem jakie w życiu może nas spotkać...do niej wiodą wszystkie drogi...wyborów nie ma już żadnych...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kkw29.pun.pl www.javagsm.pun.pl www.rastaots76.pun.pl www.logizycko.pun.pl www.cs-uszatek.pun.pl